O NAS

Zespół naszych redaktorów posiada odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Redaktorzy tworzący nasz zespół to ludzie z wyższym wykształceniem. Są nie tylko specjalistami w danej dziedzinie, ale i filologami. Pozwala to tworzyć im interesujące teksty oraz przeprowadzać korektę wszelkiego rodzaju tekstów. Redagowaniu oraz wielogodzinnej pracy przy komputerze, poza ich wykształceniem i doświadczeniem, sprzyja też ich charakter. Nawiązując współpracę z osobami budującymi nasz zespół, będzie mieć do czynienia z ludźmi rzetelnymi, solidnymi, dokładnymi. Z ludźmi konsekwentnie dążącymi do celu. Z ludźmi zawsze dotrzymującymi słowa i terminów.

Nie jesteśmy jednak jedynymi osobami działającymi na współczesnym redaktorskim rynku. Co wyróżnia nas na tle szerokiej dziś konkurencji zajmującej się redagowaniem różnego rodzaju pomocy naukowych?

Elastyczny, kreatywny zespół

Osoby odpowiedzialne za tworzenie prac naukowych w naszym serwisie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dostosowują się do wskazówek Klienta i wskazanych przez niego terminów realizacji. Jeśli interesuje Cię kilkudziesięciostronicowa praca wykonana w ciągu tygodnia, zrealizujemy Twoje zamówienie. Ty decydujesz o terminie, w jakim napisana zostanie praca. Tworzymy prace naukowe kierując się wymaganiami Klienta. Możesz zdecydować o każdym elemencie pracy. Ponadto pomagamy chętnie tym Klientom, którzy nie posiadają nawet zarysu pracy.

Gotowy do pracy od poniedziałku do niedzieli

Nasz zespół cały czas pozostaje z Klientem w kontakcie, uwzględnia podczas współpracy jego uwagi, bardzo szybko odpisuje na maile. W przypadku tzw. nagłych sytuacji, gdy Klient musi otrzymać tekst jak najszybciej, jesteśmy w stanie realizować zlecone nam zadanie od poniedziałku do niedzieli, pozostając w kontakcie niemal przez całą dobę.

Profesjonalnie traktujący każdego Klienta oraz tekst

Osoby tworzące nasz zespół oferują Klientom indywidualne podejście oraz zaangażowanie. Pisanie nie jest tylko pasją członków zespołu, ale i zawodowym zadaniem, obowiązkiem, który starają się wypełniać jak najlepiej. W związku z tym redagowane przez nas prace cechuje wysoka wartość merytoryczna. Oznacza to, że są one nie tylko interesujące, ale i opatrzone rzetelnymi przypisami, oparte na bogatej i dobrze dobranej bibliografii.

Nie pobierający zaliczek

Płatność za wszelkie teksty redagowane przez nasz zespół jest ratalna. Praca przesyłana jest etapami i tak też odbywa się płatność. Pierwsza wpłata następuje dopiero po otrzymaniu przez Klienta określonej części tekstu. Oczekujesz profesjonalnej pomocy przy pisaniu pracy naukowej? Chcesz otrzymać pomoc przy redagowaniu pracy licencjackiej, magisterskiej, doktorskiej lub zaliczeniowej? Zwróć się do nas! Chętnie pomożemy rozwiązać Twój problem!

Gwarancja

Decydując się na współpracę z naszym serwisem zyskujesz gwarancję jakości każdego stworzonego przez nas tekstu. Dlaczego możemy Ci zagwarantować jakość prac? Wynika to z przyjętej przez nas filozofii działania, która wyraża się m.in. indywidualnym podejściem do każdego Klienta, poszanowaniem wszelkich uwag i sugestii Klienta. Chcąc zadowolić klienta, czyli zredagować bardzo dobry tekst podejmujemy następujące kroki:

  • kontrola tekstu pod względem merytorycznym,
  • korekta techniczna – poprawka tzw. literówek, wcięcia, układ tekstu i wszelkie inne czynności składające się na formatowanie tekstu,
  • uwzględnienie uwag ze strony Klienta – bezpłatna poprawka,
  • skrócenie czasu poprawek do absolutnego minimum.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie dotyczące pracy, w tym również jej wyceny. Pamiętaj, że każda praca ma swoją specyfikę wyrażającą się innymi wymaganiami Klienta, odmienną objętością, problematyką, innym terminem realizacji. Specyfika ta przekłada się na cenę danej pracy.

Terminy

Oferujemy usługi związane z pisaniem prac naukowych oraz wszelkich innych tekstów w możliwie najkrótszym czasie. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że zespół pracujący dla naszego serwisu gwarantuje nie tylko szybkie terminy realizacji, ale i wysoką jakość prac. Wieloletnie doświadczenie, wykształcenie, silna motywacja i zamiłowanie do pisania pozwalają nam tworzyć bardzo dobre merytorycznie teksty w możliwie szybkim tempie.

5/5 - (3 votes)